انتخاب صفحه

ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود هنوز نمی‌دانست برجام چه امتیاز بزرگ و بادآورده‌ای برای آمریکا فراهم آورده است و به همین علت قول داده بود اگر رئیس‌جمهور شود برجام را پاره خواهد کرد.

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در گفت‌و‌گو با فارس، در پاسخ به علت تغییر موضع ترامپ درباره برجام گفت: ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود هنوز نمی‌دانست برجام چه امتیاز بزرگ و بادآورده‌ای برای آمریکا فراهم آورده است و به همین علت قول داده بود اگر رئیس‌جمهور شود برجام را پاره خواهد کرد.

شریعتمداری افزود: ترامپ حالا متأسفانه سر عقل آمده و متوجه شده رفقای قبلی او چه کلاه گشادی سر ایران گذاشته‌اند بنابراین نه‌فقط دیگر حاضر نیست برجام را پاره کند بلکه اعلام می‌کند با همه توان از آن حمایت خواهد کرد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان تأکید کرد: این حالت در ترامپ سابقه دارد، همین دیروز مایکل پریچنت کارشناس برجسته موسسه هاتسون آمریکا و از اعضای تیم تبلیغاتی ترامپ گفته است ترامپ فرق سلیمانیه عراق با قاسم سلیمانی را نمی‌دانست.

شریعتمداری در واکنش به اظهارات پیش از انتخابات ترامپ درباره برجام گفته بود پاره کردن برجام عاقلانه‌ترین کار این دیوانه است و برکات فراوانی برای کشورمان دارد.

انتهای خبر/

همچنین بخوانید  چالش‌های بازاریابی سیاسی
Share This