انتخاب صفحه

هورموند در یک نگاه

تلاش گروه توسعه کسب و کار هورموند در جهت ارتقا دانش بازاریابی کشور و کمک به دارندگان کسب و کار برای حرکت در مسیرهای صحیح و اساسی با متدی متفاوت و حرفه ای می‌باشد.

در نگرش هورموند هر فرد و یا هر شرکتی از هر صنف، صنعت و بازاری محق آن است که بخواهد در کسب و کارش پیشرفت را احساس کند. نه پیشرفتی به‌منزله تلاش‌های بی‌وقفه و فرسایشی؛ بلکه تلاشی آگاهانه برای حرکت در مسیر صحیح و اساسی.

هورموند به دارندگان کسب و کار پس از تبیین دقیق خواسته‌هایشان راهی را می‌شناساند که گام برداشتن در آن راه، تلاش هدفمند را در کوتاه‌ترین زمان جایگزین تلاش‌های طاقت‌فرسا می‌نماید. ما باور داریم که صرف زمان، هزینه و تلاش به‌اندازه و در مسیری صحیح، نجات‌بخش بسیاری از کسب و کار های ایرانی می‌باشد.

هورموند با تخصص و مهارت در حوزه مارکتینگ (تحقیقات بازار، برنامه ریزی، آموزش، بازاریابی، پیشبرد فروش و تبلیغات)، طراحی گرافیک و تلفیق آن با دانش IT (فن آوری اطلاعات) در تلاش است به دارندگان کسب و کار در ایران کمک کند تا لذت واقعی کسب و کارشان را بچشند. متخصصین هورموند ضمن تلفیق دانش روز مارکتینگ جهانی و تجربه فضای کاری سازمان های ایرانی راهکارهایی اصولی با شیوه های نوین و خلاقانه به دارندگان کسب و کار ارائه می‌دهند که موجب رضایتمندی آن‌ها و مشتریانشان می‌گردد.

ازجمله خدمات آژانس بازاریابی هورموند می‌توان به مشاوره بازاریابی، مشاوره کسب و کار، مشاوره تبلیغات، آموزش بازاریابی و فروش برای شرکت ها و سازمان ها، ارائه محصولات آموزشی و کاربردی بازاریابی فروش تبلیغات، تدوین طرح کسب و کار، تدوین برنامه بازاریابی، طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی، بازاریابی اینترنتی و دیجیتال، ممیزی بازاریابی و تامین نیرو، ابزارها و نرم افزارهای بازاریابی موردنیاز شرکت ها و سازمان‌ها اشاره نمود. “هورموند/ کسب و کار در مسیر صحیح”

Share This